Zemědělský traktor šlapací s nakladačem Smoby a přívěsem Farmer Max Smoby zelený

Popis produktu

Zelený dětský přívěs s nakladačem a přívěsem Farmer Max Smoby je snem každého malého chlapce od 3 let, který vždy miloval a obdivoval zemědělské stroje. Tento přívěs s nakladačem a přívěsem se malému chlapci zalíbí na první pohled a už se s ním nebude chtít rozloučit. S odvahou může jít ven a hrát si na skutečného farmáře. Dětský traktor je vyroben z pevné konstrukce a odolných plastových dílů, prostě tím nejlepším, co nabízí Smoby. Všechny části jsou vyrobeny se zaoblenými hranami, s důrazem na ochranu chlapce, aby byli rodiče bez obav, že se jejich klučina při manipulaci s traktorem nezraní. Traktor rozvíjí dětskou představivost a fantazii a zlepšuje jemné motorické dovednosti a zpevňuje svaly na nohou.

Dětský traktor má funkční nakladač, který váš chlapec ovládá pomocí promyšleného pákového systému, které má poruce hned vedle pevného volantu, se kterým je pohánění traktoru opravdovou zábavou a hračkou. Celý design šlapacího traktoru je dodáván v moderní zeleno-černé kombinaci s vhodnými dekorativními prvky. Sedadlo na traktoru je pro malého chlapce vyrobeno s důrazem na správnou ergonomii a navíc se dá snadno nastavit v pozici, která mu nejlépe vyhovuje. Šlapací traktor disponuje i kvalitním přívěsem, do něhož si malý farmář naloží celý svůj náklad a pak může spokojeně šlápnout do protiskluzových pedálů, které ho určitě nezklamou. Celkové rozměry dětského traktoru s nakladačem a přívěsem jsou 182*44*62 cm.

Francouzský výrobce Smoby, známý svojí výrobou dětských hraček, je jedním z nejpřednějších prodejců na světě. Všechny díly na hračkách Smoby se vyznačují pevným a odolným plastem se zaoblenými hranami, které jsou příjemné na dotyk a nehrozí, že se vaše dítě zraní. Produkty firmy Smoby podléhají přísné kontrole a splňují ta nejvyšší bezpečnostní kritéria, která potěší všechny rodiče. Dětský šlapací traktor s nakladačem a přívěsem je rozhodně výborná kombinace, kterou si zamiluje každý chlapec a nebude se s ním chtít rozloučit.

Vlastnosti

  • kvalitní traktor s nakladačem a přívěsem
  • věrné vyobrazení skutečného traktoru
  • ergonomické a nastavitelné sedátko
  • odnímatelný přívěs
  • pevná plastová konstrukce
  • původní francouzský design
  • kvalitní pedály
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu182*44*62 cm
Celková výška62 cm
Rozměry balení80*40*56 cm
Celková délka182 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost8,0 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...