Zeleninový stánek 100% Chef Écoiffier s pokladnou, nákupním vozíkem a 65 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier zeleninový stánek s pokladnou a nákupním vozíkem 100% Chef je nádherná plastová hračka se zajímavými detaily, vhodná pro děti od 18 měsíců. V balení naleznete 65 doplňků, které jsou nezbytné pro malých prodavačů. Dětský nákupní vozík na kolečkách má výšku 41,5 cm, což je ideální velikost pro nejmenší děti. Dětský zeleninový stánek má výšku 69cm, dále je součástí hračky i realistická pokladna s plastovými penězi a několik kousků plastových potravin. Tyto doplňky se výborně hodí k dětským obchůdkem Écoiffier, které najdete v naší nabídce, ale i na samostatné hraní se vašich ratolestí. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro nejmenší podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy s nakupováním a prodáváním zboží jako v opravdovém stánku.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Dále se prostřednictvím predavačského setu pro děti rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně liší francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*54,5*40 cm
Celková výška69 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné