Zeleninový stánek 100% Chef Écoiffier se 40 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský zeleninový stánek 100% Chef Écoiffier je pěkná, moderní a komplexně vybavená hračka pro dívky i chlapce od 18 měsíců, kteří mají rádi hru na obchod a prodavače. Stánek se zeleninou je proveden ve velmi svěžích a hravých barvách v zeleno-červené kombinaci a stane se pěknou dekorací každého dětského pokojíčku. Vyroben je ve Francii, z vysoce kvalitních plastů, které jsou zároveň příjemné na dotek, ale přitom jsou také odolné a dlouho vydrží. Stojí na dvou kolečkách, které se snadno kutálejí, a proto se s ním malý prodavač může jednoduše přesouvat.

Zboží v regálech je umístěno tak, aby z něj při pohybu ovoce a zelenina napadala. Stolek je pevný a stabilní. Tento obchůdek se skládá ze dvou pater. Spodní podlaží slouží na odložení zboží, jako jsou brambory, hřiby. Nákupní košík s rukojetí, kterou umí dítě snadno uchopit, protože je přesně vytvarovaná pro malou dětskou ručičku, je uchycen na horním patře. Na vrchu je také prostor pro zboží. Je v zaobleném tvaru a poskytuje dostatek místa. Na obou stranách jsou kvítky, které doplňují dva sloupy nádherného okénka se zelenou stříškou. V této části dítě najde papriku, ale i salátovou okurku a mrkev, které jsou v nádherných debínkách, které imitují ty skutečné dřevěné. Na druhé straně okénka je zase pokladna a váha na vážení zboží, přesně jako v opravdovém stánku se zeleninou.

Celkem obsahuje až 40 doplňků. Ke všemu je i cenovka. Je to kvalitní výrobek z dílny francouzského výrobce Écoiffier, který dodržuje nejvyšší evropské kritéria. Obchůdek pro děti byl vyroben s velkým důrazem na bezpečnost, proto jsou všechny hrany zaoblené. K dispozici je i druhý nákupní vozík na kolečkách s dlouhou zelenou rukojetí, se kterým si dítě zboží jednoduše přenese kam chce. Dítě se při takové hře velmi dobře zabaví, může se hrát spolu se sourozenci či kamarády. Děti si při hře na prodavače budují sociální cítění, učí se rozeznávat důležité prvky potravy, jako je ovoce a zelenina. Navíc zapojují fantazii a tvořivost a učí se počty. Rozměry jsou 55*40*69 cm. Zeleninový stánek potěší všechny děti, a proto udělejte radost i vašemu drobečkovi.

 

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*40*69 cm
Celková výška69 cm
Rozměry balení80*60*53 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,47 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...