Žehlicí prkno 100% Chef Écoiffier se žehličkou od 12 měsíců

Popis produktu

Écoiffier žehlicí prkno pro děti spolu s dětskou žehličkou 100% Chef je vhodná hlavně pro holčičky ve věku od 12 měsíců. Je ideální hračkou pro všechny malé hospodyňky, které rády pomáhají mamince při žehlení. Žehlicí prkno pro děti má krásnou sytou červenou barvu a povrch žehlicího prkna je doplněn o bílé tečky, co vytváří veselý a svěží design dětské žehlicího prkna. Rozměry desky na žehlení pro děti jsou 55*21*53 cm. Je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných plastových materiálů.

Společnost Écoiffier je francouzská firma na výrobu hraček, které jsou zárukou kvality a zábavy pro vaše dětičky. Produkt splňuje stanovené evropské kritéria pro bezpečnost a kvalitu hraček. Dětský žehlicí prkno je postaveno na dvou pevných nožkách, které zajišťují stabilitu žehlicího prkna. Nožky mají šedou barvu a jsou snadno skladatelné, takže žehlicí prkno pro děti nezabere mnoho místa. Povrch desky na žehlení je zelený s bílými puntíky, díky čemuž působí velice hravě a vesele a žehlení bude pro vaše malé pomocnice velká zábava.

Součástí žehlícího prkna pro děti je i dětská žehlička. Žehlička pro děti má bílou barvu doplněnou a zelenou barvu, takže krásně ladí se zbytkem žehlící sady. Spodní část žehličky pro děti má černou barvu a lze ji pohodlně položit do prostoru na žehlicím prkně. Žehlička pro děti nevydává žádné zvuky. Zapojením vašeho děťátka do domácích prací v něm už od malička vytváříte smysl pro pořádek.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*21*53 cm
Rozměry balení66*60*56 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,05
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...