Žehlicí prkno Clean Home Ironing Table Écoiffier se žehličkou skládací od 12 měsíců

Popis produktu

Žehlicí prkno pro děti Clean Home Ironing Table je originální dětská hračka, která potěší všechny děti a zejména holčičky od 12 měsíců, které rády pomáhají svým rodičům v domácnosti. Žehlicí prkno modrém provedení spolu se žlutou žehličkou k sobě dokonale ladí a ozdobí každý dětský pokojíček. Žehlicí prkno s pravým francouzským designem je skládací a nezabere mnoho místa. Praktická sada na žehlení zabaví dívky na dlouhá léta, získají realistické zážitky při hře na hospodyňky.

Žehlička pro děti a prkno jsou vyrobeny z kvalitních a odolných plastových materiálů. Žehlička má na prkně své vyhrazené místo, na které si ji mohou děti po hře položit. Chlapci i holčičky si při hraní s tímto setem rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové dovednosti. S hračkami do domácnosti se může pobavit i několik dětí, které si při hře rozvíjejí i komunikační schopnosti, fantazii a představivost. Žehlicí prkno pro děti má rozměry 54*21*53 cm.

Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*21*53 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,1 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.