Žehlicí prkno se žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplňky modro-zelené od 12 měsíců

Popis produktu

Hledáte dětské žehlicí prkno a žehličku? Výhodný set dětské žehlicí prkno se žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplňky je krásná dětská hračka, která je vhodná pro všechny pomocníky v domácnosti od 12 měsíců. Dětský set hraček do domácnosti je v modro-zeleném provedení, přičemž hračky k sobě dokonale ladí i díky modernímu francouzskému designu. Prkno na žehlení je skládací a nezabere mnoho místa. Děti budou mít radost z dětské žehličky s prknem na žehlení, se kterou se mohou pobavit bezpečně a bez obav.

Žehlička pro děti a žehlicí prkno jsou vyrobeny z kvalitních a odolných plastových materiálů. Žehlička má na žehlicím prkně své vyhrazené místo, na které si ji mohou děti po hře položit. Chlapci, ale i holčičky si při hraní s tímto setem rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové dovednosti. S hračkami do domácnosti se může zabavit i několik dětí, které si při hře rozvíjejí i komunikační schopnosti, fantazii a představivost. Žehlicí prkno pro děti má rozměry 54*21*53 cm.

Écoiffier je francouzská společnost, která vyrábí kvalitní hračky podle evropských standardů. Je známá svým důrazem na atraktivní a moderní design a precizní výrobu svých hraček.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*21*53 cm
Celková výška53 cm
Rozměry balení66*60*56 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,05 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.