Žehlicí prkno 100% Chef Écoiffier s úklidovým vozíkem a 10 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier Cool Cook dětská úklidová sada 100% Chef s žehlicím prknem a úklidovým vozíkem nesmí chybět v domácnosti žádné malé hospodyňky, která ráda pomáhá při domácích pracích. Úklidový set spolu s žehlicím prknem a dětskou žehličkou v zeleno-červené barvě je vhodný zejména pro holčičky od 18 měsíců a je ideální pro hru pro jedno i více dětí. Dětský úklidový vozík má moderní design a barevně ladí s žehlicím prknem a doplňky. Dětský úklidový vozík obsahuje 10 doplňků, které jsou potřebné při uklízení. Kbelík se sítkem, ve kterém si malá pomocnice odstředí mop, aby mohla důkladně umýt podlahu. Malý smetáček a lopatka jsou prakticky zavěšené po stranách a holčička je má takto vždy po ruce.

Na vrchní poličce dětského vozíku na úklid je prostor pro odložení čisticího prášku nebo hadříku. Součástí dívčí sady na úklid je také mop a velký smeták, které mají na úklidovém vozíku pro děti také své místo. Ze zadní strany vozíku je umístěn odpadkový koš. Vozík má praktickou rukojeť, což umožňuje jeho snadný přesun. Doplňky jsou barevně sladěné se zbytkem setu. Rozměry dětského vozíku na úklid jsou 31*36*58 cm, s celkovou výškou 58 cm. Součástí této dětské sady hraček je žehlicí prkno s žehličkou, která je barevně sladěná s úklidovým vozíkem, a tak malá pomocnice dostane krásnou soupravu hraček, se kterou si nejen zahraje, ale zároveň si buduje smysl pro pořádek, čistotu a získává základní návyky pro život.

Žehlicí prkno pro děti lze jednoduše rozložit a složit a poskládané nezabírá mnoho místa. Jeho rozměry v rozloženém stavu jsou 54*21*53 cm. Dětská žehlička má moderní realistický design a na dětském žehlicím prknu má své místo. Écoiffier dětský set s žehlicím prknem, žehličkou a vozíkem na úklid s doplňky je výbornou možností, jak budovat u dětí smysl pro pořádek a čistotu. Úklidová sada pro děti s dětskou žehličkou a žehlicím prknem je produkt evropské kvality a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Francouzská společnost Ecoiffier je kvalitní výrobce hraček pro děti, které jsou zárukou kvality.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*36*58 cm, 54*21*53 cm
Celková výška58 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,40 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné