Žehlicí prkno 100% Chef Écoiffier s úklidovým vozíkem a 10 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská sada 100% Chef se žehlicím prknem a úklidovým vozíkem je dokonalá hračka pro všechny děti, které mají rády hry na domácnost. Úklidový set spolu s žehlicím prknem a dětskou žehličkou v zeleno-červené barvě je vhodný od 18 měsíců. Dětský úklidový vozík má moderní design a barevně ladí s žehlicím prknem a doplňky. Obsahuje 10 doplňků, které jsou nezbytné při úklidu v domácnosti. Patří k nim: kbelík se sítkem, ve kterém si malá pomocnice odstředí mop, aby mohla důkladně vymýt podlahu, malá metlička, smetáček a čistící prášek.

Součástí sady na úklid je také mop a velká metla, které mají na úklidovém vozíku pro děti také své místo. Ze zadní strany vozíku je umístěn odpadkový koš. Vozík má praktickou ručku a kolečka, což umožňuje jeho snadný přesun. Doplňky jsou barevně sladěné se zbytkem setu. Součástí této dětské sady hraček je žehlicí prkno se žehličkou, která je barevně sladěná s úklidovým vozíkem, a tak malá pomocnice dostane krásnou soupravu hraček, se kterou se nejen zahraje, ale zároveň si buduje smysl pro pořádek, čistotu a získává základní návyky pro život.

Žehlicí prkno pro děti lze jednoduše rozložit a složit a poskládaná nezabírá mnoho místa. Dětská žehlička má moderní realistický design a na dětské desce na žehlení má své místo. Écoiffier dětský set s žehlícím prknem, žehličkou a vozíkem na úklid s doplňky je výbornou možností, jak budovat u dětí smysl pro pořádek a čistotu. Úklidová sada pro děti s dětskou žehličkou a žehlicím prknem je produkt evropské kvality a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Francouzská společnost Écoiffier je kvalitní výrobce hraček pro děti, které jsou zárukou kvality.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*60*56 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné