Zdravotnický pult pro lékaře Baby Care Center Smoby elektronický se zvukem a světlem a panenka s 28 doplňky

Popis produktu

Hrají si vaše děti rády na lékaře a doktory? Zdravotnický pult Baby Care Center z dílny francouzských designérů Smoby představuje vynikající volbu pro chlapce a dívky od 3 let. S ním si děti vytvoří vlastní zdravotní středisko, ve kterém budou poskytovat lékařskou péči na vyšetřovací ploše s kvalitním IML potiskem. Bohatá 28dílná sada doplňků obsahuje všechny potřebné pomůcky pro plnohodnotné vyšetření. Děti mezi nimi najdou lékařské brýle, lékařské štítky, elektronický tablet se zvukem a světlem, brožuru se zdravotními záznamy, měřítko, stetoskop, teploměr, otoskop, reflexní kladívko, sirup, lžíce, krém, náplasti, stříkačku, látkovou plenu a mnoho jiných. K dispozici budou mít i panenku miminka s výškou 30 cm, která má zabudovanou funkci čurání, díky níž získají ještě realističtější zážitky při hře na povolání pediatrů

Návštěva u pediatra:

 • s elektronickým tabletem se zvuky a světlem děti zjistí, co malý pacient potřebuje
 • díky panence s funkcí čurání ji děti mohou na pultíku jednoduše přebalit
 • se stetoskopem si vyslechnou srdeční rytmus panenky a s otoskopem vyšetří ouška panenky
 • s posuvným měřítkem mohou přesně zjistit výšku panenky
 • praktický teploměr změří teplotu malého pacienta
 • zrak dítěte a srdeční puls se zkontroluje pomocí otočné tabulky
 • na pružinové dětské váze se zobrazí váha dítěte
 • reflexním kladívkem zjistí motorické funkce panenky
 • injekční stříkačkou se podá panence očkování
 • v případě potřeby ošetří lékař ránu s lepicí náplastí
 • všechny lékařské úkony si dítě poznamená do záznamů se samolepicími symboly

Medicínský pult v jemných krémových barvách působí velmi realisticky a nadčasově. Je vyhotoven z pevných a odolných plastů se zaoblenými hranami, je sametový na dotek. Kromě pracovní plochy na vážení panenky a vyšetřování, disponuje i množstvím úložného prostoru na doplňky. V jeho spodní části se nachází polička, kam si děti kladou doplňky pro péči o dítě, ve vrchní části si ukládají lékařské pomůcky a přístroje. Špičkový zdravotní pult poskytne dětem zábavu na dlouhé roky. Hrou na doktory se přibližují světu dospělých, nabírají pocit zodpovědnosti. Učí se, jak se používají lékařské pomůcky, zlepšují si logické myšlení a jemnou motoriku. Rozměry produktu jsou 41*52*68 cm, baterie nejsou součástí balení.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem nejkvalitnější hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu41*52*68 cm
Celková výška68 cm
Rozměry balení50*20*60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,8 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 1.5V not included
Barvašedá
Vhodné pro panenkuup to 38 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.