Závodní dráha Story Set Janod s 3 auty a puzzle

Popis produktu

Dřevěné autíčka v soupravě s kvalitní puzzle závodní dráhou  francouzské značky Janod pro děti od 3 let je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Závodní dráha je vytvořena systémem puzzle, má 21 dílů a dítě si může postavit dráhu podle své fantazie - větší či menší, s několika prudkými zatáčkami, takže dítě se může hrát celá léta. V soupravě se nacházejí tři různobarevné dřevěné autíčka, ke kterým jsou samostatné nálepky, aby si mohli děti sami zvolit zemi, z níž pocházejí závodníci.

Hračky ze dřeva poskytnou vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjejí fantazii a manuální dovednosti dětí. Závodní autíčka se závodní dráhou patří do série hraček Story Train Set a můžete si k nim libovolně vybrat další dřevěné hračky, díky kterým si dítě bude budovat vlastní malé městečko. Dřevěné hračky jsou vhodné pro děti od 3 - 6 let, jejich povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračky ze dřeva Janod budou celá léta jako nové.

Dřevěná hračka značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí značky Janod je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Francouzská značka Janod píše svou historii již od roku 1970. Janod přináší dětem po celém světě pestrou škálu prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou s budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy.

Vlastnosti

  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál a puzzle karton
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • rozměry: 75*53*29 cm
  • vhodná pro děti od 36 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čištění navlhčeným hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu75*53*29 cm
Počet dílků21
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné