Zástěra pro děti vesmír Outer Space Apron ThreadBear s ochrannou vrstvou od 3–6 let

Popis produktu

Dětská zástěra Outer Space od předních designérů značky ThreadBear představuje vynikající dárek pro děti od 3 do 6 let. Moderní zástěra je vyrobena z prvotřídního materiálu a je ozdobena tištěným uměleckým motivem vesmíru. Praktická zástěra má nastavitelnou délku vázání kolem krku díky kvalitní dvojité kovové sponě a kolem pasu se uvazuje rovněž širokou bavlněnou páskou. Na zástěře nechybí ani jmenovka z vnitřní strany, na kterou si dítě může napsat své jméno nebo přezdívku.

Stylová zástěra v sobě nese originální britský design, který pomáhá dětem objevovat a rozvíjet jejich osobnost, zdravé sebevědomí a povzbuzuje je ke kreativitě a překonávání svých hranic již od útlého věku. Zástěra díky ochranné vrstvě ochrání šaty dítěte před ušpiněním a nečistotou, může se vesele věnovat jakékoli tvůrčí činnosti, kreslit si, malovat obrázky, tvarovat plastelínu, nebo pomohou rodičům v zahradě či společně nakrmí zvířátka na dvoře. Děti s novou zástěrou objevují své talenty a všestranně se rozvíjejí, hrají si na kosmonauty a smysluplně tráví volný čas.

Dětská zástěra má univerzální využití, snadno se čistí, krásný design osloví nejen děti, ale i jejich rodiče. Produkty značky ThreadBear se zaměřují na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské zástěry, pláště, tašky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, kteří si děti zamilují na první pohled.

Doporučujeme.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu45*33 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.