Zástěra pro děti jednorožci Unicorn Friends Apron ThreadBear s ochrannou vrstvou od 3-5 let

Popis produktu

Nádherná dětská zástěra Unicorn Friends od špičkových designérů značky ThreadBear Design představuje fantastický doplněk pro děti od 3 let, které mají rády kreativní hry. Zástěra je vyrobena z prvotřídního materiálu a je ozdobena obrázky jednorožců, takže si ji děti ihned oblíbí. Praktická zástěra má nastavitelnou délku zavazování kolem krku díky kvalitní dvojité kovové sponě a kolem pasu se rovněž zavazuje širokým bavlněným pruhem látky. Na zástěře nechybí ani jmenovka z vnitřní strany zástěry, na kterou si dítě může napsat své jméno nebo přezdívku.

Nadčasová zástěra v sobě nese originální britský design, který pomáhá dětem objevovat a rozvíjet jejich osobnost, zdravé sebevědomí a povzbuzuje je ke kreativitě a překonávání svých hranic již od útlého věku. Zástěra díky ochranné vrstvě ochrání šaty dítěte před ušpiněním a nečistotou, může se vesele věnovat jakékoli tvůrčí činnosti, kreslit si, malovat obrázky, tvarovat plastelínu, nebo se učí vařit v kuchyni spolu se svými rodiči. Díky okouzlující zástěře s jednorožci objevují děti své talenty a všestranně se rozvíjí.

Dětská zástěra má univerzální využití, snadno se čistí, krásný design osloví nejen děti, ale i jejich rodiče. Produkty značky ThreadBear se zaměřují na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské zástěry, pláště, tašky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu45*33 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.