Zástěra pro děti Liška Fox Linen Cotton Apron ThreadBear z bavlny jemně šedá od 3–8 let

Popis produktu

Dětská zástěra Liška od předních designérů značky ThreadBear představuje nádherný dárek pro chlapce a dívky od 3 do 8 let. Originální šedá zástěra je vyrobena z prvotřídní bavlny a v její přední části se nachází praktická kapsa ve tvaru oranžovo-bílé lišky, která se zalíbí dětem na první pohled. Praktická zástěra disponuje kvalitními ramínky, které přecházejí v zadní části přes kovová očka, takže se dají snadno nastavit na požadovanou velikost a uvázat kolem pasu. Zástěru můžete v případě ušpinění vyprat v pračce, její rozměry jsou 48*56 cm.

Stylová zástěra v sobě nese originální britský design, který pomáhá dětem objevovat a rozvíjet jejich osobnost, zdravé sebevědomí a povzbuzuje je ke kreativitě a překonávání svých hranic již od útlého věku. Zástěra ochrání šaty dítěte před ušpiněním a nečistotou, může se vesele věnovat jakékoliv tvůrčí činnosti, kreslit si obrázky, malovat, tvarovat plastelínu, skládat stavebnici nebo pomáhat svým rodičům v kuchyni, a tak si upevňovat vzájemné vztahy. Děti si zahrají na různá umělecká povolání, objevují své talenty a všestranně se rozvíjejí, přičemž jim krásný zajíček bude inspirací při všech nápadech.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské panenky, zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, kteří si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní materiály, použité při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu48*56 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,09 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.