Zástěra pro děti strašidla The Scruffles Apron ThreadBear s ochrannou vrstvou od 3–6 let

Popis produktu

Moderní dětská zástěra The Scruffles od špičkových britských designérů značky ThreadBear je krásný doplněk pro všechny děti od 3 do 6 let. Modrá zástěra je vyrobena z prvotřídního materiálu a je ozdobena tištěným uměleckým obrázkem, znázorňujícím veselá strašidla, s nimiž zažijí vaši nejmenší spoustu zábavy. Praktická zástěra má nastavitelnou délku vázání kolem krku díky kvalitní dvojité kovové sponě a kolem pasu se uvazuje stejně širokým bavlněným páskem. Na zástěře nechybí ani jmenovka z vnitřní strany zástěry, na kterou si dítě může napsat své jméno nebo přezdívku.

Stylová zástěra v sobě nese tradiční britský design, který pomáhá dětem objevovat a rozvíjet jejich osobnost, zdravé sebevědomí a povzbuzuje je ke kreativitě a překonávání svých hranic již od útlého věku. Zástěra díky ochranné vrstvě ochrání šaty dítěte před ušpiněním a nečistotou, může se vesele věnovat jakékoliv tvůrčí činnosti, kreslit si, malovat obrázky, tvarovat plastelínu, skládat stavebnice, přičemž bude objevovat svůj umělecký talent. Pěkná strašidla se stanou oblíbeným společníkem vašeho dítěte, se kterými bude rádo trávit svůj volný čas a bude si rozvíjet svou fantazii a představivost.

Dětská zástěra má univerzální využití, snadno se čistí, krásný design osloví nejen děti, ale i jejich rodiče. Produkty značky ThreadBear se zaměřují na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s bio rozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské zástěry, pláště, tašky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu45*33 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.