Zástěra pro děti víla se zajíčkem Trixie the Pixie Apron ThreadBear s ochrannou vrstvou od 3–6 let

Popis produktu

Okouzlující dětská zástěra Trixie the Pixie od špičkových britských designérů značky ThreadBear je vynikající doplněk pro všechny holčičky od 3 do 6 let. Modrá zástěra je vyrobena z prvotřídního materiálu a je ozdobena tištěným uměleckým obrázkem, znázorňujícím růžovou vílu a bílého zajíčka, u kterých jsou luční květiny a motýli. Praktická zástěra má nastavitelnou délku vázání kolem krku díky kvalitní dvojité kovové sponě a kolem pasu se uvazuje stejně širokým bavlněným páskem. Na zástěře nechybí ani jmenovka z vnitřní strany zástěry, na kterou si dítě může napsat své jméno nebo přezdívku.

Stylová zástěra v sobě nese tradiční britský design, který pomáhá dětem objevovat a rozvíjet jejich osobnost, zdravé sebevědomí a povzbuzuje je ke kreativitě a překonávání svých hranic již od útlého věku. Zástěra díky ochranné vrstvě ochrání šaty dítěte před ušpiněním a nečistotou, může se tvořivě realizovat, kreslit si, malovat obrázky, tvarovat plastelínu, skládat stavebnice, přičemž bude objevovat svůj umělecký talent. Pěkná víla se zajíčkem se snu pro děti nádhernou inspirací, bude s nimi trávit svůj volný čas a rozvíjet si svou fantazii a představivost.

Dětská zástěra má univerzální využití, snadno se čistí, krásný design osloví nejen děti, ale i jejich rodiče. Produkty značky ThreadBear se zaměřují na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s bio rozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské zástěry, pláště, tašky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
Rozměry produktu45*33 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.