Panenka pletená zajíček Finbar Hare Knitted Baby Doll ThreadBear 18 cm z jemné a měkké bavlny s dárkovým štítkem od 0 měsíců

Popis produktu

Zajíček Finbar je nádherná pletená panenka, kterou navrhli špičkoví designéři značky ThreadBear. Její povrch je z jemné a měkoučké bavlny, díky čemuž je vhodná i pro nejmenší dětičky už od narození. Okouzlující zajíček s dlouhými oušky se stane nerozlučným kamarádem každého miminka, které s ním bude snadno usínat. Poskytuje dětem komfort a vytváří útulnou atmosféru i díky jemným a sytým barvám. Zajíček má výšku 18 cm, je ideálním doplňkem do dětské postýlky, dítě se s ním může bez obav objímat a mazlit, splňuje nejvyšší kritéria kvality. Nadčasové zvířátko vydrží vašim dětem dlouhá léta. Zároveň je to skvělý dárek při jakékoliv příležitosti, je ozdoben stylovým dárkovým štítkem.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný pletený zajíček Finbar. Spolu s ním poznává své okolí, rozeznává nové tvary a barvy. Originální motiv zvířátka podněcuje u dětí rozvoj fantazie a představivosti, tradiční britský design pomáhá dětem objevovat jejich vlastní osobnost a zdravé sebevědomí už od útlého věku. Při výrobě byla použita výhradně prvotřídní bavlna nejvyšší kvality.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské panenky, zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s biorozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Celková výška18 cm
NoteMaterial: 100% cotton
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.