Zajíček na mazlení Les Amis Doudou Kaloo 2 kusy pro nejmenší bílo-krémový

Popis produktu

Zajíček na mazlení Kaloo je nádherná hračka pro nejmenší děti. V balení Les Amis najdete hned 2 zajíčky v podobě deky o rozměrech 45*45 cm. Hračka na mazlení pro miminka je zabalena v krabičce, která může posloužit jako dárkové balení. Hračka pro nejmenší je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce. Zajíčci Kaloo jsou vyrobeni ze 100% bavlny, jsou jemní k pokožce novorozenců. Typické pro dítě po porodu je, že vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je proto důležité naučit dítě, aby rozeznávalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Zajíček s dekou zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém prostředí.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk. Aby ste vzbudili tuto citlivost u nejmenších dětí, pořiďte si zajíčka s dekou na mazlení Doudou. Nejmenší děti mají při usínání rády jemné uklidňující barvy, proto má zajíček na mazlení Les Amis jemnou bílo-krémovou barvu. Barevně se hodí pro kluky i holky. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Kvalita produktů a příjemné materiály jsou to, co dělá značku Kaloo tak výjimečnou. Každý výrobek Kaloo je vyroben s ohledem na potřeby miminek ve smyslu jejich rozvoje, zdraví a bezpečnosti. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, aby se zachovala její barva a kvalita. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Hračky z kolekce Les Amis představují nejjemnější zvířecí přátele pro nejmenší děti, které jim budou dělat společnost a nejlepších kamarádů už od narození.

Vlastnosti

 • hebká měkká hračka z jemného materiálu
 • 2 kusy v balení
 • 100% bavlna
 • vhodná pro nejmenší děti od narození
 • jemné barevné provedení
 • velikost 45*45 cm
 • ideální na mazlení pro nejmenší
 • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
 • praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky
 • francouzský design
 • dárkové balení
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu45*45 cm
Rozměry balení25*25*4 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.