Zahradní vozík Garden&Seasons Écoiffier s doplňky na zahradu od 18 měsíců

Popis produktu

Zahradní vozík Garden&Seasons od francouzského Écoiffier je krásná hračka pro všechny děti již od 18 měsíců. Zelený zahradní vozík je vybaven dlouhou rukojetí, díky které je snadno ovladatelný a dítě si své nové zahradní doplňky odveze kamkoli bude chtít. V sadě se nachází kbelík s obrázky, červená lopatka a hrabičky, tyrkysová konvička a květináč, jednoduše všechny potřebné doplňky pro malé zahradníky. Souprava s vozíkem je vyhotovena z kvalitních plastových materiálů a děti se s ní vydrží bavit dlouhé hodiny.

Hrou na povolání se děti přibližují světu dospělých, rozvíjí si logické myšlení a fantazii. Hry na zahradníky v dětech podněcují zájem o přírodu, tráví více času na čerstvém vzduchu. Vozík s nářadím spolu barevně i designově ladí, stanou se oblíbenými hračkami každého dítěte. Rozměry vozíku jsou 40*27*21 cm. Překvapte své děti nadčasovými zahradními doplňky a praktickým vozíkem, ve kterém si může převážet i jiné hračky.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu40*27*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,75 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.