Dřevěný xylofon Music Xylophone Eichhorn barevný 8 tónů s kladívkem od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěný xylofon Music Xylophone od německé značky Eichhorn je vynikající hudební hračka pro všechny děti již od 2 let. Pestrobarevný xylofon je vyroben z prvotřídního borovicového dřeva s jemným povrchem, takže při hraní vykouzlí v pokojíčku vždy veselou atmosféru. Malí hudebníci a hudebnice budou mít při hře na xylofonu s 8 tóny k dispozici také praktický sešit s 5 písničkami, které si mohou kdykoli procvičit. Dřevěný xylofon s kladívkem pomůže dětem objevovat jejich hudební talent, zabaví se s ním na dlouhé roky.

Hudební hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku a díky nim objevují své talenty. Xylofon je skvělým prvním hudebním nástrojem pro každého malého muzikanta. Dřevěné hudební hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjejí jeho muzikální talent, jemnou motoriku, fantazii a představivost. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru dětí. Xylofon ze dřeva vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Díky držadlu se dá snadno přenášet. Celkové rozměry produktu jsou 30*15 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný xylofon s 8 tóny
  • sešit s 5 písničkami
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodný od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu30*15 cm
ZvukovéAno
HudbaAno
Hmotnost430 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.