Vysokozdvižný vozík Forklift Power Worker BIG pracovní stroj s funkcemi 42 cm – gumová kola od 2 let

Popis produktu

Vysokozdvižný vozík Forklift Power Worker je krásný dětský pracovní stroj, se kterým si zahrají všechny šikovné děti od 2 let. Vysokozdvižný vozík je vyhotoven v oranžovo-šedé barevné kombinaci, takže budou mít děti při hře na stavbaře realistický zážitek. S kvalitními gumovými kolečky má hračka výbornou stabilitu a při hře v interiéru nepoškrábe podlahu. Pracovní autíčko má v přední části pohyblivou nákladní plošinu s paletou, se kterou dítě snadno manipuluje a převáží na ní stavební materiál. Pracovní plošina se dá zvedat a také naklánět. Odolné a kvalitní plastové díly jsou zárukou, že vozík vydrží vašim dětem dlouhá léta. Produkt neobsahuje malé části a využití najde v interiéru i exteriéru

Tento vysokozdvižný vozík s pohyblivou plošinou rozvíjí dětskou fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. Dítě se dokáže s pracovním strojem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Vozík má rozměry 42*20*28 cm. Hračka se dá v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Dětský vozík BIG je chráněn UV filtrem, takže hračka neztratí své krásné barvy ani po letech hraní na pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů.

Pracovní vozík BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu42*20*28 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.