Vysavač elektronický Rowenta Air Force 360° Smoby se skutečným vysáváním

Popis produktu

Dětský vysavač Rowenta Air Force 360° je moderní elektronický vysavač od francouzského Smoby, který dokáže skutečně vysávat. Chlapci a dívky od 3 let se tak mohou těšit na zábavné vysávání prachu a nečistot ve svém pokojíčku, budou si hrát na dospělé a získávat tak správné návyky. Tyčový vysavač pro děti je vyhotoven v elegantní šedo-tyrkysové barevné kombinaci, působí velmi realisticky. Je pro děti maximálně bezpečný, při jeho výrobě se použily kvalitní a odolné plasty, které jsou příjemné na dotek.

Při zapnutí vysavače LED kontrolka upozorňuje na to, že je vysavač zapnutý a děti se mohou těšit na realistické zvuky. Nádoba na prach a nečistoty lze po skončení otevřít a vyprázdnit. Vysávání s dětským vysavačem bude pro všechny děti velkou zábavou. Svými rozměry 75*15*8 cm a překvapivě nízkou váhou je vhodnou a zajímavou hračkou pro děti, které chtějí doma pomáhat. Díky společnému vysávání se u dětí od malička buduje smysl pro pořádek a čistotu. Učí se odpovědnosti, přibližují se světu dospělých a zlepšují si své motorické a pohybové dovednosti.

Smoby je přední francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy plastových na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*15*8 cm
Celková výška75 cm
Rozměry balení17*13*48 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,9 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.