Vysavač listí Picnic Écoiffier s pohodlnou rukojetí od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier vysavač na listí Picnic je krásná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Zahradní vysavač pro děti má pohodlnou ručku na uchycení a několik tlačítek, působí velmi realisticky. Je to ideální doplněk pro nejmenší děti, které rády pomáhají rodičům v zahrádce nebo doma. Dětský zahradní vysavač má výraznou zelenou barvu, je lehký, takže děti se s ním mohou procházet po zahradě. jeho rozměry jsou 49*21*16 cm. Vysavač na listí pro děti je vyroben z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí. Nepotřebuje baterie, nevydává žádné zvuky ani nesvítí. Dětský vysavač je mechanický.

Dětský vysavač do zahrady je sice velmi zábavná hračka, která upoutá každé děťátko, ale mají i jiný, možná důležitější význam. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně. Dále se prostřednictvím vysavače rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které mají rády pobyt na čerstvém vzduchu a jsou malými pomocníky v domácnosti pro své rodiče.

É
coiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Ecoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně liší francouzský Écoiffier originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklovatelné materiály, zdravotně nezávadné barvy a je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*21*16 cm
Hmotnost0,30 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné