Vysavač elektronický Vacuum Cleaner Smoby s reálným zvukem vysávání

Popis produktu

Vysavač pro děti Vacuum Cleaner z dílny francouzských designérů Smoby je moderní elektronický vysavač, který dokáže vydávat zvuky jako při skutečném vysávání, díky čemuž je hra na pomocníky v domácnosti ještě realističtější. Je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů, jeho povrch je jemný na dotek. Díky luxusnímu černému provedení působí stylově a nadčasově, takže nadchne všechny neposedné děti od 3 let. Vysávání s vysavačem Smoby bude pro všechny děti velkou zábavou i díky barevnému válci, který se točí při pohybu vysávací trubice.

Vysavač se jednoduše zapíná a vypíná spínačem na vrchní části vysavače. Má oblé tvary a splňuje všechny bezpečnostní standardy evropské kvality. Dá se snadno přesouvat díky 2 kolečkům. Svými rozměry 21*17*27 cm nezabírá mnoho místa, umožňuje snadnou manipulaci. Je ideálním doplňkem pro všechny malé uklízeče, které baví hry na různá povolání. Díky vysávání se u dětí odmalička buduje smysl pro pořádek a čistotu, rozvíjí si jemnou motoriku a zručnost při úklidu. Elektronický vysavač funguje na 3 baterie typu LR44, které jsou součástí balení (testovací).

Francouzský výrobce Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty moderní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu21*17*27 cm
Rozměry balení22*18*28 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Hmotnost0,62 kg
NoteBattery: 3 x LR44/AG13 1.5 V included
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.