Hračkářské vyklápěcí autíčko pro děti Maxi Bolide je kvalitní hračka od francouzského výrobce Smoby. Autíčko pro děti je vyrobeno z velmi kvalitního plastu a má krásný design s množstvím propracovaných detailů či pohyblivých částí - nákladní auto má měkké gumové kola, realistickou, plně funkční pohyblivou nákladní plošinu s vyklápěcími dvířky. Vyklápěcí auto pro děti je polepené množstvím kvalitních nálepek.
Hračkářské autíčko pro děti má univerzální využití - dá se použít při hře na různých autodráhu, dopravních kobercích, v dětské garáži nebo na podlaze či koberci, záleží jen od dětské fantazie. Hra s takovou hračkou zábavným způsobem rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Rozměry tohoto dětského nákladního autíčka na hraní jsou 33*20*23 cm a je určeno pro děti od 2 let. Francouzský výrobce Smoby patří ke světovým výrobcem dětských hraček nejen v kategorii dětské hračkářské autíčka.

| Věk | Od 24 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 44*20*21 cm |
| Rozměry balení | 35*20*24 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 1,40 kg |
| Barva | žlutá |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...