Náhradní díl výhybka k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Multi-Circuits Set Smoby 6 dílů k vytvoření křižovatek od 4 let

Popis produktu

Překvapte své malé konstruktéry kvalitním náhradním dílem – výhybkou, která je perfektním rozšířením k autodráze Flextreme Discovery od francouzského Smoby. Díky nadčasové 6dílné soupravě si vaše dítě dokáže připevnit výhybku k dráze a měnit směr jízdy závodních autíček jako na skutečné křižovatce. Naplánují nejlepší místo na umístění výhybky a naplno tak využijí svou fantazii a technickou představivost při stavbě komplexnější autodráhy. Dítě dokáže s výhybkou jednoduše manipulovat, je přizpůsobena pro malé dětské ruce. Je vyhotovena z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek, snadno se připevňuje na dráhu. 

Při skládání stavebnice se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Doplňky k autodráhám FleXtrem rozšiřují herní možnosti, dítě může plně rozvinout svoji kreativitu a fantazii při výstavbě adrenalinové autodráhy. Hra na povolání závodníků a konstruktérů pomáhá dětem přiblížit se k světu dospělých, zažívají radost ze závodů a zároveň se učí spoléhat samy na sebe při výstavbě dráhy pro svá autíčka. Při hře více dětí, kamarádů a sourozenců, si chlapci i dívky rozšiřují i slovní zásobu, tříbí komunikační schopnosti a učí se spolupracovat na společném projektu.

Francouzský Smoby přináší dětem špičkové hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení32*7*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.