Vrtačka mechanická ke všem stavebnicím Eichhorn s vyměnitelnými nástavci

Popis produktu

Mechanická vrtačka k stavebnicím Eichhorn je vynikající doplněk, se kterým se zabaví všechny děti již od 3 let. Zelená vrtačka od německého výrobce Eichhorn poslouží šikovným chlapcům a dívkám při montování a skládání dřevěných stavebnic, přičemž mají k dispozici i 2 vyměnitelné nástavce. Kvalitní vrtačka patří k nezbytným doplňkům každého malého konstruktéra a inženýra, který pracuje na výstavbě nových dřevěných modelů. Při práci s vrtačkou si rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost.

Stavebnice a konstrukční hračky mají velký vliv na vývoj dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Dřevěné stavebnice Eichhorn se vyznačují originálním designem a nejvyšší německou kvalitou. Podněcují v dětech kreativní a abstraktní myšlení, získávají cit pro estetiku. Po každé dokončené stavebnici získávají zdravé sebevědomí, spoléhají se na své vlastní síly a schopnosti. Originální vrtačka pomáhá dětem při všech konstrukčních a tvůrčích projektech. Její rozměry jsou 15*4*12 cm.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plné míře podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • mechanická vrtačka ke stavebnicím Eichhorn
  • originální design
  • špičková německá kvalita
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu15*4*12 cm
Rozměry balení6*25*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,15 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.