Vozík s vysokotlakým čističem Kärcher High Pressure Trolley K4 Smoby s napojením na hadici s vodou se dvěma pozicemi tlaku – hračka pro děti

Popis produktu

Vozík s vysokotlakým čističem Kärcher od francouzského Smoby potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání a pomáhají svým rodičům v domácnosti. Dětský vozík byl vyroben jako replika skutečného vozíku s vysokotlakým čističem K4 od značky Kärcher. Vysokotlaký čistič umožňuje připojení na zahradní hadici, lze na něm nastavit 2 pozice tlaku a dítě se může směle pustit do čištění zahrady, dvora, terasy nebo si jím očistí své oblíbené hračky. Vozík je vybaven 2 kolečky, takže se s ním snadno manipuluje a dítě si jej kdykoli dokáže přemístit na potřebné místo.

Originální žluto-černé barevné provedení s označením značky Kärcher je vyrobeno z odolných plastových materiálů se zaoblenými hranami. Rukojeť je plně přizpůsobena malým dětským ručkám. Dítě díky této skvělé hračce získává správné návyky při úklidu a čištění, asistuje svým rodičům při údržbě kolem domu. Naplno si rozvíjí jemnou motoriku, přibližuje se světu dospělých a získává jistý pocit zodpovědnosti. Hrou s dětskými pracovními nástroji získává sebevědomí, rozvíjí si i logické myšlení. Rozměry produktu jsou 20*19*40 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem moderní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu20*19*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení24*21*40 cm
Celková délka20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,85 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.