Vozík k tahání dílna Mecanics Trolley Écoiffier s pracovním nářadím 19 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Vozík na tahání s pracovním nářadím Mecanics Trolley od Écoiffier je skvělá a praktická hračka pro malého chlapečka od 18 měsíců, který s nadšením pozoruje dospělé při práci a rád je při hře napodobuje. Vozík na kolečkách je lehký a díky čtyřem kolečkům se s ním manipuluje opravdu jednoduše. Má jednu praktickou rukojeť, za kterou ho děti mohou táhnout a převážet si tak své nářadí kamkoli to potřebují. 19dílný vozík Écoiffier obsahuje veškeré potřebné nářadí pro malého kutila.

Ve vozíku je prakticky umístěna vrtačka, šroubovák, kladívko, šrouby, matice, kombinačky či francouzský klíč. Malý kutil si může montovat, šroubovat, zapojit fantazii a za pomoci nářadí vytvářet libovolné tvary. Celý vozík, včetně nářadí, je vyroben z kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží a jsou příjemné na dotek. Je proveden v pěkné červené a žluté barvě s šedým detailem, které dodávají vozíku svěžest a hravost. Nářadí je vytvarováno přesně pro malé dětské ruky, takže ho dítě bude umět správně uchopit a hrát si s ním.

Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní plastové hračky již po několik desetiletí. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu67*26*43 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.