Přívěsný vozík k odrážedlům BIG modrý k odrážedlům New&Classic&Neo&Next&Scooter od 12 měsíců

Popis produktu

Přívěsný vozík BIG je možné zkombinovat se všemi odrážedly BIG Bobby Cars – New, Classic, Scooter, Neo a Next. Oblý přívěsný vozík je vhodný pro děti od 12 měsíců a jeho rozměry jsou 50*29*24 cm a nosnost až 25 kg. Díky robustní konstrukci a vysoké nosnosti, může dítě v tomto přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, přivézt písek, nebo vozit malého kamaráda. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jisticího čepu. Měkká kolečka zajišťují tichou a komfortní jízdu.

Modrá barva dětského přívěsného vozíku je chráněna UV stabilizátory, aby ji slunce časem nezničilo. Použité, zdravotní neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu přívěsného vozíku Bobby Car Trailer a jeho bezpečnost vůči dětem. Všechny hrany vozíku jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Barva vozíku je neutrální, stejně vhodná pro holčičky i pro chlapce. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu50*25*30 cm
Celková výška30 cm
Rozměry balení50*24*29 cm
Celková délka50 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,7 kg
Nosnost25 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...