Vozík na tahání z cukrové třtiny Ocean Bio Sugar Cane Beach Cart Smoby s kyblíčkem – z kolekce Smoby Green 100% recyklovatelné od 18 měsíců

Popis produktu

Potěšte své děti ekologickými hračkami z kolekce Smoby Green. Vozík na tahání z cukrové třtiny Ocean od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti již od 18 měsíců. Vozík je vyhotoven s krásným motivem podmořského světa, který okouzlí chlapce a dívky na první pohled. Součástí vozíku je i 5dílná sada hraček do písku, ve které se nachází kyblíček, lopatka, hrabičky, bábovička ve tvaru plachetnice a sítko na přesýpání písku. Celá sada je vyrobena z pravé cukrové třtiny, takže je 100% recyklovatelná, přičemž plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny, nezatěžující životní prostředí.

Nadčasová souprava zabaví děti na dlouhou dobu, využijí ji na dvoře, zahradě, při návštěvě pískoviště nebo na výletě u vody a dovolené. S nářadím Smoby vytvářejí v písku rozličné tvary, stavějí hrady a hloubí tunely. Díky sklápěcí zelené rukojeti na vozíku si odvezou všechny hračky kamkoli budou chtít. Hravým způsobem si rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se pracovat s novým nářadím, probouzí se v nich fantazie a představivost. Francouzský design v kombinaci s jemným, na dotek sametovým plastem, si získá každé dítě na první pohled.

Výrobce Smoby dbá na ochranu životního prostředí, takže se můžete těšit na hračku ve stylovém obalu z pevného kartonu, který lze 100% recyklovat. Výroba hraček z udržitelného plastu je v současnosti velkou výzvou pro všechny výrobce a Smoby patří mezi první z nich. Pro plastové hračky z rostlinných zdrojů je typická stejná kvalita a odolnost, jakou mají hračky vyráběné z plastu získaného z ropy. Právě proto si hračky, které šetří životní prostředí, si získávají stále větší oblibu.

Francouzský Smoby už dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*27*24 cm
Celková výška24 cm
Hmotnost857 g
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.