Vozík na tahání z cukrové třtiny Bio Sugar Cane Beach Cart Smoby s kyblíkem z kolekce Smoby Green 100% recyklovatelné od 18 měs

Popis produktu

Ekologické hračky z kolekce Smoby Green pomáhají chránit naši planetu. Vozík na tahání z cukrové třtiny Beach Cart od francouzského výrobce Smoby je perfektní dárek pro všechny děti již od 18 měsíců. Nádherný vozík je vyhotoven v jemném modrooranžovém provedení s obrázkem podmořského života. Chlapci i dívky se potěší i krásné 5dílné soupravě, v níž se nachází kyblíček, lopatka, hrabičky, bábovička ve tvaru plachetnice a sítko na přesýpání písku. Celá sada je vyrobena z pravé cukrové třtiny, takže je 100% recyklovatelná, přičemž plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny, nezatěžující životní prostředí.

Nadčasová souprava zabaví děti na dlouhou dobu, využijí ji na dvoře, zahradě, při návštěvě pískoviště nebo na výletě u vody a dovolené. S nářadím Smoby vytvářejí v písku rozličné tvary, staví hrady a hloubí tunely. Díky sklopné zelené rukojeti na vozíku si odvezou všechny hračky kamkoli budou chtít. Hravým způsobem si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení, učí se pracovat s novým nářadím, probouzí se v nich fantazie a představivost. Francouzský design v kombinaci s jemným, na dotek sametovým plastem, si získá každé dítě na první pohled.

Výrobci Smoby záleží na ochraně životního prostředí, takže se můžete těšit na produkt ve stylovém obalu z pevného kartonu, který se je 100% recyklovatelný. Výroba hraček z udržitelného plastu je v současnosti velkou výzvou pro všechny výrobce a Smoby patří mezi prvních z nich. Pro plastové hračky z rostlinných zdrojů je typická stejná kvalita a odolnost, jakou mají hračky vyráběné z plastu, získaného z ropy. Právě proto si hračky, které šetří životní prostředí, získávají stále větší oblibu. Rozměry vozíku jsou 44*27*24 cm, výška kyblíku je 19 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*27*24 cm
Celková délka44 cm
Výška kbelíku17 cm
Hmotnost0,9 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...