Dětský vozík na tahání Disney Princess Smoby s kbelík setem do písku růžový (kbelík výška 17 cm) od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský vozík na tahání Princess od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vynikající dárek pro všechny holčičky od 18 měsíců, které se rády dívají na Disney pohádky. Moderní růžový vozík s fialovými kolečky je vyhotoven s motivem pohádky Princess (Princezny), které znají děti na celém světě. Součástí setu je i růžový kbelík s třpytkami, který je ozdoben obrázky krásných princezen. Vozík na kolečkách má praktickou rukojeť v růžové barvě, díky které si ho může vaše dítě vzít kamkoliv, je přizpůsobeno malým dětským ručkám.

Do vozíku se bez problémů vejde hodně písku, ale i hračky, které si malé princezny převezou na pískoviště nebo na dětské hřiště. Kbelík obsahuje sítko na přesýpání písku, lopatku, hrabičky a bábovičku ve tvaru královské koruny. Všechny doplňky perfektně ladí s vozíkem, tvoří krásný komplet, se kterým si děti vydrží hrát dlouhá léta. Při hře s vozíkem a kbelík setem se u dětí rozvíjí fantazie, představivost, jemná motorika a při hře se sourozenci a kamarády si zlepšují komunikační schopnosti. Výška kbelíku je 17 cm. Rozměry vozíku s doplňky je 44*27*24 cm.

Renomovaná francouzská značka Smoby produkuje kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*27*24 cm
Celková délka44 cm
Hmotnost0,9 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.