Dětský vozík na tahání Frozen Smoby s kbelík setem do písku s třpytkami (kbelík výška 18 cm) od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský vozík na tahání Frozen od renomovaného francouzského výrobce Smoby je originální dárek pro všechny holčičky od 18 měsíců, které se rády dívají na Disney pohádky. Moderní tyrkysový vozík s fialovými kolečky je vyhotoven s motivem pohádky Frozen (Ledové království), kterou znají děti na celém světě. Součástí setu je i modrý kbelík s třpytkami, který je ozdoben obrázkem královny Elzy. Vozík na kolečkách má praktickou rukojeť v červené barvě, díky které si ho může vaše dítě vzít kamkoliv, je přizpůsobeno malým dětským ručkám.

Do vozíku se bez problémů vejde hodně písku, ale i hračky, které si malé princezny přivezou na pískoviště nebo na dětské hřiště. Kbelík obsahuje sítko na přesýpání písku, lopatku, hrabičky a bábovičku ve tvaru královské koruny. Všechny doplňky perfektně ladí s vozíkem, tvoří krásný komplet, se kterým si děti vydrží hrát dlouhá léta. Při hře s vozíkem a kbelík setem se u dětí rozvíjí fantazie, představivost, jemná motorika a při hře se sourozenci a kamarády si zlepšují komunikační schopnosti. Výška kbelíku je 18 cm.

Renomovaná francouzská značka Smoby produkuje kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava nad 39€ CZ zima
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*27*24 cm
Celková délka44 cm
Výška kbelíku17 cm
Hmotnost0,9 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné