Volejbalový míč Volley Action Beach Unice pryžový 22 cm

Popis produktu

Volejbalové míče k pláži a k letu prostě patří. Není třeba hned utíkat k moři, plážový volejbal se dá zahrát i na zahradě či jinde. Pro milovníky sportovních míčových her, a to zejména plážového volejbalu, je určena řada kvalitních gumových míčů od výrobce Unice. Jedním z nich je i krásný míč na volejbal Volley Action Beach.

Míč je vyroben z kvalitního materiálu s lesklým povrchem, dá se dofouknout obyčejnou pumpou na míče. Míč z gumy je, kromě plážového volejbalu, vhodný na téměř všechny míčové hry a pro všechny věkové kategorie. Pryžový míč s takovým průměrem je určen hlavně na hru v exteriéru. Míčové hry zabaví malých i velkých.

Míčové hry pomohou dětem uspokojit jejich přirozenou touhu po pohybu zábavnou formou. Uplatňují si tak svoji energii vhodným způsobem - aktivní pohyb na čerstvém vzduchu prospívá zdraví a zároveň přináší radost ze hry. Španělská společnost Unice se specializuje na výrobu různých dětských hraček, ale nejznámější je pro své vysoce kvalitní míče s mimořádným leskem. V kategorii gumové míče patří ke světové špičce a vyprodukuje až 150.000 míčů denně.

Doprava 79
Technické parametry
Rozměry produktu220 mm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...