Pracovní stroj s pluhem Power Worker Mini Dino Diplodocus BIG s pohyblivými částmi a vodní pumpou od 24 měsíců

Popis produktu

Pracovní stroj Power Worker Mini Dino je skvělá hračka, se kterou si zahrají kluci i holky od 2 let. Zelený pracovní stroj ve tvaru dinosaura Diplodocusa zaujme děti na první pohled a spolu s ním si zahrají na povolání stavbaře. Odolná měkčená kolečka poskytují autu stabilitu a děti se s ním zabaví v dětském pokoji i na pískovišti či pláži. Robustní plastové díly jsou zárukou, že nákladní automobil vydrží vašim dětem dlouhá léta. Pohyblivá přední část stroje slouží také jako vodní pumpa, díky čemuž dítě zažije ještě více radosti a zábavy. V zadní části autíčka se nachází shrnovač písku, se kterým mohou kluci upravovat povrch terénu na staveništi.

Při hře si dítě rozvíjí fantazii, technickou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem – vodní pumpou a pluhem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka má oblé hrany, takže dítě si při hře neublíží. Produkt má rozměry 21*10*25 cm. Hračku lze v případě znečištění velmi jednoduše omýt pod tekoucí vodou. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů. Autíčko si i po letech hraní zachová své krásné barvy díky UV filtru, který brání vyblednutí barev.

Pracovní stroj BIG je testován německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu21*10*25 cm
Celková výška25 cm
Hmotnost200 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.