Vodní pistole plně elektronické s automatickým nabíjením vodou SpyraThree Duel Spyra sada 2 kusů s elektronickým digitálním displejem 3 režimy střelby s dostřelem 15 metrů od 14 let

Popis produktu

Sada 2 vodních elektronických pistolí v červeném a modrém provedení představuje skvělý duelový set pro chlapce a dívky již od 14 let, zabaví se s nimi i dospělí. Automatická vodní pistole s technologií SpyraBlast vám umožní zasáhnout cíl až ve vzdálenosti 10 metrů (v League módu až 15 metrů). Nabízí snadné přepínání mezi 3 módy střelby, digitální displej informuje uživatele o stavu nabití a kapacitě vodního zásobníku. Pistole se dokáže automaticky naplnit a připravit ke střelbě do 10 vteřin. Je vyrobena z pevných a odolných plastů, poskytuje bezpečný úchop a stabilitu v jakékoli pozici. Vodní pistole SpyraThree poskytne vynikající zábavu při rodinných posezeních, party a oslavách, adrenalinoví nadšenci si mohou uspořádat i oficiální turnaje. Uvedená cena platí za duelový set 2 vodních pistolí SpyraThree.

Vodní souboje v zahradě a na dvoře:

  • kolektivní hry – zahrajte si se svými přáteli a rodinou při týmové hře v zahradě a na dvoře. Vyhrává tým, který se dokáže lépe krýt, střílet a efektivněji pracovat s nabíjením.
  • střelba na kelímky – připravte svým blízkým soutěž v přesnosti při střelbě na plastové kelímky, přičemž rozhoduje nejen přesnost, ale také rychlost střelby. Komu se podaří sestřelit cíle za nejkratší dobu?
  • trénink  skvělé odreagování i pro jednotlivce. Děti si mohou v zahradě připravit cvičné cíle a trénují svou přesnost, zlepšují koordinaci ruka-oko, učí se efektivně nabíjet pistoli.
  • turnaj Spyra  uspořádejte si se svými kamarády soutěžní turnaj podle pravidel.

3 módy střelby:

  • Open Mode – klasická střelba
  • Burst Mode – zatáhnutí spouště uvolní 3 výstřely za sebou
  • League Mode – jedná se o oficiální mód pro Spyra turnaj. Rychlost střelby je omezená, ale stisknutí spouště uvolní silný výstřel do vzdálenosti 15 metrů

Vodní stříkací pistole SpyraThree představuje vynikající a bezpečnou zábavu pro celou rodinu. Je to ideální hračka pro děti a dospělé, kteří mají rádi adrenalin a rádi se osvěží během horkých letních dnů. Pistole SpyraThree dokáže s plnou nádržkou vystřelit až 22 silných vodních výstřelů. Vyznačuje se moderním designem, futuristický vzhled okouzlí děti na první pohled, rukojeť se zdrsněným úchopem zaručí snadnou manipulaci. Elektronická vodní pistole funguje na akumulátor, který lze snadno nabíjet pomocí USB-C kabelu (4 hodiny nabíjení) a poskytne uživateli kapacitu na přibližně 2200 výstřelů. Při doplňování vody se můžete spolehnout na jakýkoli vodní zdroj – při hře si připravte nádobu nebo kbelík s vodou, snadno ji naplníte i z bazénu. O případné nečistoty se postará integrovaný filtr, který zabrání drobným částečkám proniknout do nádržky.

Hmotnost prázdné zbraně je 2,2 kg, při plném nabití vodou váží 2,9 kg. Německá společnost Spyra se sídlem v Mnichově přináší dětem a dospělým prémiové vodní pistole vyvinuté podle nejnovějších technologií. Vodní zbraně Spyra s elektronickým i manuálním nabíjením Spyra umožňují uživateli silnou a přesnou střelbu na velké vzdálenosti. V sortimentu značky Spyra se nachází také kvalitní příslušenství k vodním pistolím, jako jsou nádrže na vodu, vodní granáty, týmové barvy a mnoho dalších doplňků.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
Rozměry produktu67*24*10 cm
Rozměry balení68*26*10 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,3 kg
Barvamodrá,červená
Set produktůAno
gift SS2024SPCR1x Farbičky
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.