Vodní pistole s manuálním nabíjením vodou SpyraLX Duel Spyra sada 2 kusů s mechanickým indikátorem stavu nádrže a dostřelem 9 metrů 100% mechanické od 14 let

Popis produktu

Sada 2 vodních pistolí SpyraLX Duel v červeném a modrém provedení představuje skvělý duelový set pro chlapce a dívky již od 14 let, zabaví se s nimi i dospělí. Vodní pistole s technologií SpyraBlast vám umožní zasáhnout cíl až ve vzdálenosti 9 metrů. Mechanický indikátor informuje uživatele kapacitě vodního zásobníku. Pistoli dokážete napumpovat vodou a připravit ke střelbě za krátkou chvilku. Je vyrobena z pevných a odolných plastů, poskytuje bezpečný úchop a stabilitu v jakékoli pozici. Vodní pistole SpyraLX poskytne vynikající zábavu při rodinných posezeních, párty a oslavách, adrenalinoví nadšenci si mohou uspořádat i oficiální turnaje. Uvedená cena platí za duelový set 2 vodních pistolí SpyraThree.

Vodní souboje na zahradě a na dvoře:

  • kolektivní hry – zahrajte si se svými přáteli a rodinou při týmové hře v zahradě a na dvoře. Vyhrává tým, který se dokáže lépe krýt, střílet a efektivněji pracovat s nabíjením.
  • střelba na kelímky – připravte svým blízkým soutěž v přesnosti při střelbě na plastové kelímky, přičemž rozhoduje nejen přesnost, ale také rychlost střelby. Komu se podaří sestřelit cíle za nejkratší dobu?
  • trénink  skvělé odreagování i pro jednotlivce. Děti si mohou v zahradě připravit cvičné cíle a trénují svou přesnost, zlepšují koordinaci ruka-oko, učí se efektivně nabíjet pistoli.
  • turnaj Spyra  uspořádejte si se svými kamarády soutěžní turnaj podle pravidel.

Vodní stříkací pistole SpyraLX představuje vynikající a bezpečnou zábavu pro celou rodinu. Je to ideální hračka pro děti a dospělé, kteří mají rádi adrenalin a rádi se osvěží během horkých letních dnů. Pistole SpyraLX dokáže s plnou nádržkou vystřelit až 18 silných vodních výstřelů. Vyznačuje se moderním designem, futuristický vzhled okouzlí děti na první pohled, rukojeť se zdrsněným úchopem zaručí snadnou manipulaci. Vodní pistole je manuální, nevyžaduje nabíjení a proto je vždy připravena k akci. Při doplňování vody se můžete spolehnout na jakýkoli vodní zdroj – při hře si připravte nádobu nebo kbelík s vodou, snadno ji nabijete i z bazénu. O případné nečistoty se postará integrovaný filtr, který zabrání drobným částečkám proniknout do nádržky.

Hmotnost prázdné zbraně je 1,4 kg, při plném nabití vodou váží 2,1 kg. Německá společnost Spyra se sídlem v Mnichově přináší dětem a dospělým prémiové vodní pistole vyvinuté podle nejnovějších technologií. Vodní zbraně Spyra s elektronickým i manuálním nabíjením Spyra umožňují uživateli silnou a přesnou střelbu na velké vzdálenosti. V sortimentu značky Spyra se nachází také kvalitní příslušenství k vodním pistolím, jako jsou nádrže na vodu, vodní granáty, týmové barvy a mnoho dalších doplňků.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu62*22*8 cm
Rozměry balení67*23*10 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,8 kg
Barvamodrá,červená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.