Vodní pistole s manuálním nabíjením vodou SpyraGO Duel Spyra sada 2 kusů s elektronickým indikátorem stavu nádrže a dostřelem 8 metrů od 14 let

Popis produktu

Sada 2 vodních elektronických pistolí SpyraGO Duel v červeném a modrém provedení představuje skvělý duelový set pro chlapce a dívky již od 14 let, zabaví se s nimi i dospělí. Vodní pistole s technologií SpyraBlast vám umožní zasáhnout cíl až ve vzdálenosti 8 metrů. Elektronický LED indikátor informuje uživatele o stavu baterie. Pistoli dokážete naplnit čistou vodou z kohoutku nebo z láhve za krátkou chvilku a je okamžitě připravena ke střelbě. Je vyrobena z pevných a odolných plastů, poskytuje bezpečné uchopení a stabilitu v jakékoli pozici. Vodní pistole SpyraGO poskytne vynikající zábavu při rodinných posezeních, party a oslavách, adrenalinoví nadšenci si mohou uspořádat i oficiální turnaje. Uvedená cena platí za duelový set 2 vodních pistolí SpyraGO.

Vodní souboje v zahradě a na dvoře:

  • kolektivní hry – zahrajte si se svými přáteli a rodinou při týmové hře v zahradě a na dvoře. Vyhrává tým, který se dokáže lépe krýt, střílet a efektivněji pracovat s nabíjením.
  • střelba na kelímky – připravte svým blízkým soutěž v přesnosti při střelbě na plastové kelímky, přičemž rozhoduje nejen přesnost, ale také rychlost střelby. Komu se podaří sestřelit cíle za nejkratší dobu?
  • trénink  skvělé odreagování i pro jednotlivce. Děti si mohou v zahradě připravit cvičné cíle a trénují svou přesnost, zlepšují koordinaci ruka-oko, učí se efektivně nabíjet pistoli.
  • turnaj Spyra  uspořádejte si se svými kamarády soutěžní turnaj podle pravidel.

Vodní stříkací pistole SpyraGO představuje vynikající a bezpečnou zábavu pro celou rodinu. Je to ideální hračka pro děti, které mají rády adrenalin a rády se osvěží během horkých letních dnů. Pistole SpyraGO dokáže s plnou nádržkou (450 ml) vystřelit až 75 silných vodních výstřelů. Vodní zbraň se nabíjí pomocí USB-C kabelu (součástí balení) a při plném nabití akumulátoru dokáže zbraň vystřelit až 9000krát. Vyznačuje se moderním designem, futuristický vzhled okouzlí děti na první pohled, rukojeť se zdrsněným úchopem zaručí snadnou manipulaci.

Hmotnost prázdné zbraně je 1,4 kg, při plném nabití vodou váží 2,1 kg. Německá společnost Spyra se sídlem v Mnichově přináší dětem a dospělým prémiové vodní pistole vyvinuté podle nejnovějších technologií. Vodní zbraně Spyra s elektronickým i manuálním nabíjením Spyra umožňují uživateli silnou a přesnou střelbu na velké vzdálenosti. V sortimentu značky Spyra se nachází také kvalitní příslušenství k vodním pistolím, jako jsou nádrže na vodu, vodní granáty, týmové barvy a mnoho dalších doplňků.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu54*19*6 cm
Rozměry balení58*20*7 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,6 kg
Barvamodrá,červená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.