Nádrž pro vodní pistole SpyraBase Blue Spyra modrá s objemem 15 litrů odolná skládací s popruhy od 8 let

Popis produktu

Nádrž pro vodní pistole SpyraBase Blue v modrém provedení představuje skvělý doplněk při vodních soubojích, který ocení dospělí i děti od 8 let. Adrenalinoví nadšenci se při hře s vodními pistolemi Spyra mohou spolehnout na praktický zdroj, ze kterého budou čerpat vodu a nabíjet své zbraně. Skládací nádrž je vyrobena z pevného nepropustného textilu, váží pouhých 1,2 kg a vejde se do ní 15 litrů vody. Dá se snadno přenášet díky 2 pevným popruhům, nezabírá moc místa, po každé hře lze rychle složit a uložit.

Vodní nádrž SpyraBase vyniká vysokou odolností a stabilitou v jakémkoli prostředí. Spolehnete se na ni při hře v zahradě a na dvoře, dá se vzít na dovolené, výlety, jednoduše všude, kde se rozhodnete zažít adrenalinové dobrodružství s rodinou. Díky ní získáte ještě realističtější zážitky při týmových hrách se svými kamarády a kolegy, díky výrazné modré barvě se snadno odlišíte od soupeře. Rozměry složené nádrže jsou 35*23*6 cm, rozměry v rozloženém stavu jsou 35*35*20 cm.

Německá společnost Spyra se sídlem v Mnichově přináší dětem a dospělým prémiové vodní pistole vyvinuté podle nejnovějších technologií. Vodní zbraně Spyra s elektronickým i manuálním nabíjením Spyra umožňují uživateli silnou a přesnou střelbu na velké vzdálenosti. V sortimentu značky Spyra se nachází také kvalitní příslušenství k vodním pistolím, jako jsou vodní granáty, vodní pistole, týmové barvy a mnoho dalších doplňků.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu35*35*20 cm
Celková výška20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,2 kg
Objem L15 l
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.