Vodní hra Waterplay Amsterdam BIG skládací s figurkami modrá

Popis produktu

Hodně mokré zábavy zažijí vaše děti při skládací vodní hře Waterplay Amsterdam značky BIG. Skládací vodní dráha poskytne dítěti zábavu již při samotném skládání, jednotlivé díly mají patentované spoje, které zabrání průsaku vody. Soustava vodní dráhy obsahuje dvě manuální pumpy na vodu, které vytvářejí vodní proud, aby mohly loďky divoce brázdit vodní kanály. Vodní hra obsahuje čtyři typy lodí a jedno dopravní letadlo. Dopravní prostředky mohou kormidlovat tři různí kapitáni. Pro usměrnění toku vody, a tedy i směru plavidel slouží vodní brány, které jsou také součástí balení. Aby byla jízda lodí ještě divočejší, vodu lze pohánět ruční klikou. Systém kanálů má velký spád, aby lodě nabraly potřebnou rychlost a svižně proplouvaly celým systémem. Po plavbě mohou kotvit v přístavu nebo v přehradě.

Vodní hra Waterplay Amsterdam značky BIG obsahuje dohromady až 61 dílů. Hračka má zářivou modrou barvu, která evokuje dětské hry ve vodě. Doplňky jakými jsou vodní brány mají žlutou barvu. Skládací vodní dráha je vhodná pro chlapce i dívky ve věku od tří let. Díky mimořádným rozměrům 175 x 143 x 27 cm jde o skutečně velkou hračku, se kterou si zahraje několik dětí najednou. Dětská vodní hra Amsterdam BIG je chráněna UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG si je jistá kvalitou svých výrobků, a proto poskytuje nadstandardní záruku tři roky.

Vodní hra Amsterdam BIG je testována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu175*143*27 cm
Celková výška27 cm
Rozměry balení60*40*56 cm
Celková délka175 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,2 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.