Vodní dráha Mega LockBox AquaPlay v kufříku se čtyřmi figurkami od 3–7 let od 3 let

Popis produktu

Vodní dráha pro děti AquaPlay Mega LockBox je nejlepší vodní hrou pro vašeho prcka. Pohodlně si s ní zahraje jedno i více dětí, je vhodná od 3 let. Vodní hra AquaPlay je odrazem nejvyšší švédské kvality. Dětská vodní hra má přibalena 4 zvířátka – medvídka Bo, hrošici Wilmu, žabku Nilse a kachničku Lottu. Vodní systém na hraní má 4 různé hrací části: vodní přehradu s pumpou, přístav pro trajekty, výletní přístav pro lodě a část s vodním kolem a jeřábem. Její součástí je autíčko, člun a trajekt. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu.

Výhodou hry Mega LockBox je, že se dá složit do kufříku – jednoduše složíte 2 okrajové části a ty zbylé části vytvoří kufřík. Děti si svou oblíbenou hru mohou vzít s sebou na výlet nebo dovolenou. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji z přehrady na vodní cestu, víří vodu pomocí vodního kola, přenášejí náklad pomocí jeřábu a vodní pumpou napouštějí vodu do přehrady. Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu.

AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vydat na dobrodružnou cestu po vodní dráze. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu se spoustou doplňků. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svůj vlastní vodní kanál. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Pumpu do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Vodní hra AquaPlay se dá jednoduše sestavit a díky kvalitnímu těsnění pevně drží.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. Výška vodní dráhy je 22 cm, má rozměry 150*160*22 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu150*160*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení79*52*54 cm
Celková délka160 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,7 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.