Vodní granát magnetický SpyraBlast Blue&Red Spyra protiskluzový s pryžovým povrchem znovupoužitelný sada 6 kusů od 14 let

Popis produktu

Vodní granát magnetický SpyraBlast Blue&Red představuje skvělé doplnění výzbroje k vodním pistolím Spyra, ocení je dospělí i děti od 14 let. Adrenalinoví nadšenci se skvěle zabaví při házení vodních granátů, čeká na ně sada 6 vodních granátů v červeném a modrém provedení, které si rozdělí do týmů podle barvy. Vodní granáty jsou vyrobeny z měkké protiskluzové gumy, vyznačují se dlouhou životností a samotěsnící magnetický uzávěr zajistí, že se granát otevře až po dopadu na svůj cíl. Granát dokážete naplnit vodou mimořádně rychle za pouhou 1 sekundu – stačí jej ponořit pod vodu, magneticky jej uzavřít a je připraven k házení.

Vodní granáty SpyraBlast dokážete používat opakovaně díky vysoké kvalitě materiálu, silikonový povrch lze snadno vyčistit po každé hře. Průměr vodního granátu je 6,2 cm a vejde se do něj přibližně 100 ml vody. Granáty na vodu naplníte vodou v jakékoli nádobě s vodou, nejlépe je však využijete v kombinaci s vodní nádrží SpyraBase a týmovým barvivem do vody (nejsou součástí balení). Granáty doporučujeme používat pouze v exteriéru – při hře na zahradě, dvoře, případně je můžete vzít na výlety a dovolené. Díky granátům získáte realističtější zážitky při týmových soubojích se svými kamarády a kolegy.

Německá společnost Spyra se sídlem v Mnichově přináší dětem a dospělým prémiové vodní pistole vyvinuté podle nejnovějších technologií. Vodní zbraně Spyra s elektronickým i manuálním nabíjením Spyra umožňují uživateli silnou a přesnou střelbu na velké vzdálenosti. V sortimentu značky Spyra se nachází také kvalitní příslušenství k vodním pistolím, jako jsou vodní granáty, vodní pistole, vodní nádrže a mnoho dalších doplňků.

Doprava 79

Technické parametry

Věkod 14 let
PůvodVyrobeno v Německu
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,12 kg
Průměr6,2 cm
Barvamodrá,červená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.