Vodní dráha ve tvaru srdce s houpačkou a skrýší Mermaid AquaPlay s voděodolnými nálepkami a 2 figurky mořské víly

Popis produktu

Vodní dráha Mermaid AquaPlay představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména dívky od 3 let. Vodní dráha nabídne dětem originální vodní kanál ve tvaru srdce, se kterým zažijí spoustu radostných chvil. Vodní dráha přichází se 2 figurkami – hrošice Wilma a kachnička Lotta v podobě mořských víl. Děti si zahrají na kapitány, podniknou plavbu s loďkou ve tvaru velryby a zabaví se i s houpačkou pro figurku. Součástí vodní dráhy je i menší útes s vlajkou a velký útes, který v sobě skrývá tajnou skrýš pod pohyblivou mušlí.

Proudění vody ovládají děti vodním kolem, přičemž pomocí hráze určí, kterým směrem bude loďka plavat. Vodní dráha je vybavena konvičkou, kterou mohou nalít vodu na útes a vytvořit pod ním vodopád. Špičková vodní dráha potěší děti i voděodolnými nálepkami, takže bude působit ještě realističtěji a naplno rozvíjí dětskou kreativitu a fantazii. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu odolného vůči UV záření.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří vodu pomocí vodního kola, učí se o pohybu vody a jejích fyzikálních principech. S vodní cestou si zahraje i několik dětí, kamarádi i sourozenci, rozvíjejí si tak sociální dovednosti a komunikační schopnosti, získávají zdravé sebevědomí. Precizní zpracování detailů, švédský design a vysoká kvalita vodní dráhy zaručí dětem zábavu na dlouhá léta.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Její design byl navržen ve Švédsku. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, neboť reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu108*90*18 cm
Celková výška18 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,29 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.