Vodní dráha Mountain lake AquaPlay s horskou jeskyní, skluzavka, loď, vodní dělo a pumpa od 3 let

Popis produktu

V setu hraček AquaPlay najdete až 3 zábavné hračky na zahradu: vodní dráhu AquaPlay Mountain Lake s horským jezírkem, loďku s vystřelovacím dělem a vodní pumpu. Hračky za zvýhodněnou cenu potěší nejen vaše děti, ale i vaši peněženku. Připravte se na největší dobrodružství s vodní hrou Mountain Lake. Do vodní dráhy skvěle zapadne loďka s dělem a vodní pumpa, která umožňuje hru více dětí najednou.

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jeskyní a 2 figurkami

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je zajímavá vodní hra pro všechny děti s originální jeskyní ve střední části. Je to vyvýšená hora s jeskyní a přehradou. Na vrcholu hory se nacházíte přehrada, do které se dá mechanicky napustit voda pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromečkem, ke kterému mohou jet na dovolenou přibalená 2 zvířátka – medvídek Bo a žabka Nils. Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku.

Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora stejně jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda lze vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vydat na dobrodružnou cestu dolů skluzavkou po vodní dráze. Celková výška vodní hry s horskou jeskyní je 35 cm, její rozměry jsou 126*8*35 cm. Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hravě učí o fyzikálních principech vody. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven.

Vodní dráha pro děti s jezírkem je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou napouštějí vodu do horské přehrady nebo jezírka. Vodní systém AquaPlay poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu s množstvím doplňků.

Dětská loď AquaPlay Fireboat s vodním dělem s 10metrovým dostřelem

Dětská loďka AquaPlay Fireboat je úžasná loďka k vodní dráze AquaPlay, ale vaše děti se s ní skvěle zabaví i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má jedinečnou vlastnost, díky které ji bude milovat každý mrňous od 3 let. Loďka má vodní dělo, které má dostřel až 10 metrů. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Loďka AquaPlay má rozměry 16,5*7,5*7 cm a je kompatibilní se všemi vodními drahami AquaPlay.

Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám 1 kus od 3 let

Vodní pumpa AquaPlay představuje skvělý doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpa do vodní hry je náhradní díl AquaPlay, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Rozměry dětské vodní pumpy jsou 8,5*5*21 cm, takže je jako stvořená pro dětské ruce a snadno se s ní manipuluje.

Charakteristika setu

  • vodní dráha s jeskyní
  • 2 vodní pumpy na víření vody
  • zvířátka na hraní, kompatibilní loďky
  • vyrobeno v Německu, navrženo ve Švédsku

AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu126*88*35 cm
Celková výška35 cm
Rozměry balení80*56*54 cm
Celková délka126 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,1 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...