Vodní dráha MegaBridge AquaPlay kapitán Bo, přehrada s vodní pumpou a velký most

Popis produktu

Vodní dráha AquaPlay MegaBridge je fantastická vodní hra pro všechny děti od 3 do 7 let. Součástí AquaPlay hry pro děti je několik doplňků: kapitán Bo – roztomilý medvídek s usměvavou tváří, vodní kolo, vodní pumpa, přehrada, autíčko, kontejnerová loď, jeřáb na přenášení zboží a velký most. Vodní pumpa slouží na přesun vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí vodu spolu s loďkou do další části dráhy. Když si dítě vodní dráhu sestaví, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. Pumpu do vodní hry lze dokoupit i jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru.

S jednou vodní cestou si zahraje i několik dětí. Zajímavým detailem vodní hry MegaBridge je velký most, po kterém se může převážet autíčko přes vodní kanál. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Celková výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 105*120*22 cm.

AquaPlay je značka nejvyšší švédské kvality, která má již 40letou tradici výroby. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora, tak jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vyndá. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní hru s autíčky, loďkami, veselými zvířátky a jinými doplňky. Fantazii se meze nekladou. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu105*120*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení52*22*44 cm
Celková délka120 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,6 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.