Vodní dráha Gigaset AquaPlay extra velká s 11 loďkami 8 figurkami přehradou jeřábem a množstvím vzrušujících cest

Popis produktu

Vodná dráha Gigaset od AquaPlay je perfektní vodní hračka, která zaujme všechny chlapce a dívky již od 3 let. Extra velká dráha nabídne dětem sadu 11 loděk, 8 figurek, vodní přehradu, jeřáb, mlýn a spoustu dalších doplňků, se kterými se zabaví na dlouhé roky. Rozměry tohoto vodního centra jsou 330*330*25 cm. Děti budou nadšené množstvím vodních kanálů, zatáček, přičemž na ně čeká ve středu dráhy i kruhový objezd. Při skládání si zahrají na povolání inženýrů a konstruktérů, po sestavení si budou užívat hru s lodičkami a objevovat fyzikální vlastnosti vody. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří vodu pomocí vodního kola, usměrňují její tok a hrají si na námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatní své nápady. Plaví se s loďkami, přečerpávají vodu do vodní nádrže a využívají velký transportní jeřáb pro ukládání materiálu, přičemž pro menší loďky využijí i klasický mini-jeřáb. Plánují trasu každé loďky i s figurkami a zjišťují, jak se co nejrychleji přeplavit z jednoho místa na druhé. Obojživelná loďka se na vodní hladinu dostane pomocí nástupní plošiny, děti potěší i most přes vodní kanál.

Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Učí se o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S vodní cestou si zahraje i několik dětí, díky čemuž si rozvíjejí i komunikační a jazykové schopnosti. Precizní zpracování detailů, švédský design a vysoká kvalita vodní dráhy zaručí dětem zábavu na dlouhé roky. Při stavbě dráhy si zlepšují jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost. Naučí se vytvářet plány a různá vylepší, objevují nová řešení a postupy. Množství herních kombinací jim pomáhá rozvíjet i kreativní myšlení.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu330*330*25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení28*52*51 cm
Celková délka330 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,1 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.