Vodní dráha Container Port AquaPlay s pohyblivým kontejnerovým jeřábem s 2 figurkami a mlýnem

Popis produktu

Vodní dráha pro děti AquaPlay Container Port je originální vodní hračka, se kterou se zabaví děti od 3 do 7 let. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku medvídka Bo a postavičku hrošíka Wilmy. K tomu na dítě čeká i skvělý mlýn, vodní kolo, kontejnerová loď, autíčko a originální pohyblivý kontejnerový jeřáb, se kterým si vaše ratolest dosyta vyhraje. Když si dítě vodní dráhu sestaví, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí. Celková výška vodní hry je 25 cm, její rozměry jsou 104*90*25 cm.

Výborným doplňkem vodní hry Container Port je i kontejnerový jeřáb, s jehož pomocí dítě přenese náklad, a směle ho může převézt po vodní dráze na místo určení. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejoriginálnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé.

Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším, a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, funkčnost jeřábu, způsob stavění a pevnost konstrukcí. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. V každém vodním setu se nachází také pedagogická instruktáž.

AquaPlay je značka nejvyšší švédské kvality, která má již 40letou tradici výroby. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, zkoumají vodní kanál. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu s množstvím doplňků. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu104*90*25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení52*22*44 cm
Celková délka104 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.