Vodní dráha Container Port AquaPlay s pohyblivým kontejnerovým jeřábem s 2 figurkami a mlýnem

Popis produktu

Vodní dráha pro děti AquaPlay Container Port je originální vodní hračka, se kterou se zabaví děti od 3 do 7 let. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku medvídka Bo a postavičku hrošíka Wilmy. K tomu na dítě čeká i skvělý mlýn, vodní kolo, kontejnerová loď, autíčko a originální pohyblivý kontejnerový jeřáb, se kterým si vaše ratolest dosyta vyhraje. Když si dítě vodní dráhu sestaví, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí. Celková výška vodní hry je 25 cm, její rozměry jsou 104*90*25 cm.

Výborným doplňkem vodní hry Container Port je i kontejnerový jeřáb, s pomocí kterého dítě přenese náklad, a směle ho může převézt po vodní dráze na místo určení. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejoriginálnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé.

Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, funkčnost jeřábu, způsob stavění a pevnost konstrukcí. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. V každém vodním setu se nachází také pedagogická instruktáž.

AquaPlay je značka nejvyšší švédské kvality, která má již 40letou tradici výroby. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, zkoumají vodní kanál. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu s množstvím doplňků. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu104*90*25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení79*52*54 cm
Celková délka104 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024AQ0270 Plachetnica
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.