Vodní dráha SuperSet AquaPlay s hrošicí Wilmou a přehradou s vodní pumpou

Popis produktu

Hra Superset AquaPlay je úžasná vodní hra, kterou si zamilují všechny děti od 3 let. Vodní hra AquaPlay je odrazem nejvyšší švédské kvality. Vodní systém na hraní má všechny zábavné součásti na hraní: oblíbenou vodní pumpu a přehradu, přístav s jeřábem na nakládání zboží, kontejnerovou loď, vodní autíčko a vodní kolo na víření vody. Dětská vodní hra obsahuje i roztomilou postavičku – hrošici Wilmu, která jezdí na loďce nebo autíčku a zažívá různá dobrodružství. Hra AquaPlay je určena pro hru jednoho nebo více dětí. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří ji pomocí vodního kola, vozí své oblíbené zvířátko. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu obrovskou vodní dráhu s loďkami, autíčky, čluny, trajekty či zvířátky. Záleží jen na vás, kolik cenově výhodných doplňků si k vodní dráze doplníte.

Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Pumpu do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž.

Navržena ve Švédsku, vyrobena v Německu – to je vodní hra AquaPlay. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a vzdělávací hru s vodou. Rozměry vodní hry jsou 105*115*22 cm, její celková výška je 22 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu105*115*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení52*22*44 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.