Vodní dráha SuperFun Set AquaPlay s přehradou, pumpou a 2 figurkami

Popis produktu

Připravte se na hodiny plné zábavy a vzrušení s vodní hrou AquaPlay SuperFun Set. Vodní dráha AquaPlay SuperFun Set je fantastická vodní hra pro všechny děti od 3 do 7 let. Tato velká vodní hra obsahuje 4 různé části, což je výborné v případě, že si s ní hraje najednou několik dětí. Hrošík Wilma velí přístavu pro nákladní lodě, kde pomocí jeřábu můžete naložit kontejnery na kontejnerovou loďku. Mezitím medvídek – kapitán Bo jezdí na obojživelném autíčku po mostě a přes rampu. Před nastoupením na trajekt si ještě stihne užít cestu po vodním kanále. Rozviřte vodu pomocí vodního kola a sledujte plavání loďky a pohyb vody ve vodním systému.

Vodní pumpa slouží na přesun vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí vodu spolu s loďkou do další části dráhy. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

Pumpu do vodní hry lze dokoupit i jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Celková výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 135*145*22 cm. Je to kreativní a hravý způsob, jak se naučit o pohybech a vlnách na vodě.

AquaPlay je značka nejvyšší švédské kvality, která má již 40 letou tradici výroby. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vyndá. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní hru s autíčky, loďkami, veselými zvířátky a jinými doplňky. Fantazii se meze nekladou. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu135*145*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení52*32*49 cm
Celková délka135 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,1 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné